/

Vasárnap hajókkal telik meg a Duna

A Magyar Hajózási Országos Szövetség és a Személyhajósok Szövetsége az idén április 26-án rendezi a Dunai Kirajzást.

A Dunai Kirajzás évről évre a budapesti tavasz egyik leglátványosabb vízi eseménye, amely méltó nyitánya a főváros pezsgő hajózási szezonjának.

A szervezők célja, hogy a lakosok és a turisták egyaránt új szemszögből élhessék át a város ikonikus panorámáját, miközben részesei lehetnek a személyhajós flotta közös indulásának, írja a személyhajosok.hu.

Az esemény ingyenes, ugyanakkor regisztrációhoz kötött. A jegyek április 20-án 12 órától érhetők el, és egy regisztráció során legfeljebb öt jegy foglalható.

Hírleveleink küldéséhez a Mailchimp platformot használjuk. A feliratkozással elfogadod, hogy adataidat a Mailchimp számára továbbítjuk. Adatvédelmi nyilatkozatuk itt olvasható.

Watersports Live Wind
  • Lupa HU
    12°
    16 km
  • Velence HU
    12°
    15 km
  • Balaton HU
    14°
    6 km
  • Neusiedler AT
    ☀️ 11°
    8 km
  • Krk (Wake) HR
    ☀️ 14°
    2 km
  • Premantura HR
    ☀️ 13°
    3 km
  • Grado IT
    ☀️ 12°
    5 km
  • Garda IT
    ☀️ 15°
    2 km
  • Soča SI
    ☀️ 12°
    2 km
Via Open-Meteo

Kapcsolódó hírek