/

Megvan az idei Tatai Vadlúd Sokadalom időpontja

Immár huszonharmadik alkalommal rendezik meg a Tatai Vadlúd Sokadalmat, az eseményre ezúttal november 25-én kerül sor.

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület Komárom-Esztergom Vármegyei Csoportja, a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság és a Száz Völgy Természetvédelmi Egyesület szervezésében november 25-én rendezi a Tatai Vadlúd Sokadalmat az Öreg-tó partján, az Építők parki madármegfigyelő torony környezetében.

A rendezvény védnöke Michl József, Tata polgármestere, az idei díszvendég pedig a Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság, a 30 éves Hortobágy Természetvédelmi Egyesület és az Ócsai Tájház lesz.

Az esemény és annak valamennyi programja ingyenes. A tavon pihenő vízimadarak nyugalma érdekében a táblák mögötti mederterületen, vízen vagy jégen tartózkodni, drónt használni egész nap tilos!

A 23. Tatai Vadlúd Sokadalom programja

A részletesebb program megtalálható ide kattintva.

Amatőr, de annál látványosabb videó a tavalyi eseményről:

[youtube v=”Lp8idnCthMM”]

Hírleveleink küldéséhez a Mailchimp platformot használjuk. A feliratkozással elfogadod, hogy adataidat a Mailchimp számára továbbítjuk. Adatvédelmi nyilatkozatuk itt olvasható.

Watersports Live Wind
  • Lupa HU
    ☀️ 26°
    8 km
  • Velence HU
    ☀️ 27°
    6 km
  • Balaton HU
    ☀️ 26°
    2 km
  • Neusiedler AT
    ☀️ 23°
    16 km
  • Krk (Wake) HR
    32°
    29 km
  • Premantura HR
    31°
    29 km
  • Grado IT
    32°
    20 km
  • Garda IT
    ☀️ 32°
    7 km
  • Soča SI
    ☀️ 28°
    5 km
Via Open-Meteo

Kapcsolódó hírek