/

Guiness rekord Haylandon

Virgin Kitesurfing Armada, Hayling Island, Hampshire 11th -12th October, 2014.

Virgin Kitesurfing ArmadaA kitesurf rajongók Guiness rekordot döntöttek a Hayland-szigeten rendezett kitesurf fesztiválon: 423 hullámlovas 3 és fél óráig kitartóan szörfözött együtt, hogy visszahódítsa a rekordot, amelyet 2013-ban Fokvárosban állítottak fel. Akkor “csak” 415-en űzték egyszerre ezt a sportot.

A hűvös időjárás, az eső és a szürke égbolt ellenére sikerült a kísérlet. A kitartó sportrajongók 15 és 18 csomós szélben állták ki a próbát. A rendezők külön köszönetet mondanak mindenkinek, aki szurkolt nekik, hiszen az időjárás ugyan nem kedvezett, de a hangulat ennek ellenére is fantasztikus volt.

Forrás: surfertoday  

Hírleveleink küldéséhez a Mailchimp platformot használjuk. A feliratkozással elfogadod, hogy adataidat a Mailchimp számára továbbítjuk. Adatvédelmi nyilatkozatuk itt olvasható.

Watersports Live Wind
  • Lupa HU
    12 km
  • Velence HU
    25 km
  • Balaton HU
    🌧️
    27 km
  • Neusiedler AT
    21 km
  • Krk (Wake) HR
    4 km
  • Premantura HR
    ☀️
    6 km
  • Grado IT
    7 km
  • Garda IT
    4 km
  • Soča SI
    3 km
Via Open-Meteo

Kapcsolódó hírek