/

Bajnokavatások a Balatonon

A földvári 470-es országos bajnokságon Huber Péter Lél és Kiska László György két futamban is elsőként futott be, és harmadiknál rosszabb helyük nem volt a sorozaton, így szerezték meg a bajnoki aranyat.

Összesen kilenc futam alapján hirdettek végeredményt. A díjkiosztó és a közösségi programok a járványveszély miatt ezúttal elmaradtak, a rendező Spartacus VE mindent megtett a versenyzők és a segítők biztonságáért: a telep több pontján kézfertőtlenítők voltak kitéve, a zárt helyiségeket ózonnal fertőtlenítették és ezeken a helyeken kérték a maszkviselést is. Ugyancsak ezen a hétvégén rendezte a Spartacus a Greco kupát, amely egyben F18-as katamarán, repülő hollandi és csillaghajó flottabajnokság is volt.

Mindhárom hajóosztályban érvényesült a papírforma: F18-ban Diószegi Zoltán és Jankovics Gábor az összes futamot megnyerve lett flottabajnok, repülő hollandiban a Majthényi–Domokos páros, csillaghajóban pedig a Tenke–Bezeréti kettős lett a legjobb – írta a hunsail.hu.

Watersports Live Wind
  • Lupa HU
    ☀️
    6 km
  • Velence HU
    ☀️
    6 km
  • Balaton HU
    ☀️
    4 km
  • Neusiedler AT
    ☀️
    5 km
  • Krk (Wake) HR
    10°
    5 km
  • Premantura HR
    10°
    9 km
  • Grado IT
    🌧️ 10°
    5 km
  • Garda IT
    11°
    5 km
  • Soča SI
    3 km
Via Open-Meteo

Kapcsolódó hírek