/

Balatonfüred várja a lasereseket

LWsajto006_resizeA Balatonfüredi Yacht Club szeptember 9–11. között ismét megrendezi Rooster Laser Európa-kupáját a Laser hajóosztály teljes palettája részére, valamint az Quantum Sails BYC Kupa keretén belül az Optimist és a 420 hajóosztály számára.

Hetedik éve érkeznek a Laser 4.7, a Radial és a Standard hajóosztály hazai és nemzetközi versenyzői az Európán átívelő kupasorozat magyarországi állomására, Balatonfüredre. A versenyre az eddigi évekhez hasonlóan 8-10 ország közel száz vitorlázóját várja a rendezőség.

laser1 Az idén új támogatót csatlakozott a Laser Európa-kupához, a Rooster. Mivel a Rooster eredetileg is a vitorlázástól indult, elsősorban az ifjúsági vitorlázók kiszolgálására koncentrált azzal a hangsúlyozott szándékkal, hogy magas minőségű, fiatalos dizájnú, innovatív és költséghatékony technikai ruházatot nyújtson az utánpótláskorú vitorlázóknak.

original-24

Immár harmadik alkalommal vesznek részt a Quantum Sails BYC Kupán az utánpótláskorú Optimist- és 420-versenyzők, hogy a ranglista verseny keretén belül a legfiatalabbak is összemérhessék tudásukat. A Quantum Sails élvonalbeli vitorlamárkaként elkötelezett a minőség és a teljesítmény mellett. A legkisebb Optimist vitorláktól kezdve, a One Design osztályokon át a high-tech versenyhajókig, minden területen eredmények sora bizonyítja, hogy a Quantum vitorlái hogyan segítik a versenyzőket a még jobb eredmények elérésében.

A versenykiírás és a nevezés feltételei megtalálhatók itt.

Watersports Live Wind
  • Lupa HU
    14°
    9 km
  • Velence HU
    14°
    9 km
  • Balaton HU
    ☀️ 16°
    3 km
  • Neusiedler AT
    ☀️ 17°
    19 km
  • Krk (Wake) HR
    15°
    12 km
  • Premantura HR
    14°
    11 km
  • Grado IT
    14°
    9 km
  • Garda IT
    14°
    16 km
  • Soča SI
    11°
    12 km
Via Open-Meteo

Kapcsolódó hírek