/

Profilt vált a luxusjachttervező

Thierry Gaugain, aki Steve Jobs Venus nevű jachtjának tervezőjeként lehet ismert, még tovább ment a luxus terén és egy 14 kocsiból álló magánvonatot tervezett.

A 350 millió dolláros elképzelés a magánrepülők és szuperjachtok után a privát vonatok világát is megnyitná a szupergazdagok előtt. Szemben a luxusvonatok retró életérzésével, Gaugain terve a legmodernebb technológiát képviseli.

A vonatközlekedés a reneszánszát éli, és ebből a szupergazdagok sem maradhatnak ki. A vasúti luxusutak ugyan biztosítanak privát kabint, és gyakran a letűnt korok luxusát idézik, mint a Venice Simplon-Orient Express vagy a Belmond British Pullman, de vannak modernebb síneken haladó ötcsillagos hotelek is, amelyek több ezer dollárért a világ legszebb helyei között szállítanak limitált számú utast évente párszor – írta a vg.hu.

Korábbi cikkünk a Venus-ról.

Hírleveleink küldéséhez a Mailchimp platformot használjuk. A feliratkozással elfogadod, hogy adataidat a Mailchimp számára továbbítjuk. Adatvédelmi nyilatkozatuk itt olvasható.

Watersports Live Wind
  • Lupa HU
    11 km
  • Velence HU
    13 km
  • Balaton HU
    21 km
  • Neusiedler AT
    18 km
  • Krk (Wake) HR
    12°
    26 km
  • Premantura HR
    12°
    32 km
  • Grado IT
    11°
    30 km
  • Garda IT
    11°
    8 km
  • Soča SI
    9 km
Via Open-Meteo

Kapcsolódó hírek